Публічна оферта
Організатор – Суб'єкт підприємницької діяльності ПП «Майстер Чен» (код ЄДРПОУ 3192264 ), яка здійснює свою діяльність під зареєстрованою торговельною маркою «Міжнародна школа массажу Евгенії Радіонової» – організатор (провайдер) в галузі безперервного професійного розвитку майстрів у сфері массажа, косметології, остелпатії, керівників та працівників індустрії краси, що зобов'язується вчинити певні юридичні дії, направлені на укладення Договору з Клієнтом про надання інформаційно-консультаційних послуг та має право розміщувати інформацію, в тому числі, але не виключно, рекламну, про Заходи.

Клієнт/замовник – фізична або юридична особа, яка придбала та/або має намір придбати послуги Організатора за Договором про надання інформаційно-консультаційних послуг.

Замовлення – дзвінок Клієнта (або онлайн-запис чи звернення через електронну пошту, viber, whatsApp, telegram, messenger) до Організатора після ознайомлення з Оголошенням або повідомленням про Захід, метою якого є подальше замовлення і запис (реєстрація) Клієнта на Захід.

Захід – будь-яка публічна подія освітнього та/або пізнавального характеру, відвідування якої можливо тільки після замовлення участі та пред'явлення спеціального підтверджуючого документа: листа-підтвердження, запрошення, квитка, електронного квитка та/або квитка (направленого за допомогою будь-яких способів листування: електронна пошта, viber, whatsApp, telegram, messenger), який дає право на відвідування Заходу особам, зазначеним у Замовленні.

Вебінар - формат проведення семінарів, тренінгів та інших Заходів за допомогою Інтернету.

Обробка замовлення – з'ясування причин звернення Клієнта, надання відомостей про характер та вид послуг, що надаються Замовником, про місце та час проведення Заходу, вартості, умов участі та оплати Замовлення, а також іншої інформації, необхідної Клієнтові.

Прийняте замовлення – Замовлення, яке призвело до надання послуг Клієнту Організатором.

Сайт – веб-сторінка, доступна в мережі Інтернет за адресою: www.shkola-massazha.com.ua

Оголошення – інформація, розміщена Організатором.

Публічна Оферта – документ, опублікований на Сайті, що згідно статті 641 Цивільного Кодексу України в разі вчинення Клієнтом дій, які свідчать про її акцепт, є обов'язковим для виконання для Організатора та Клієнта. Оплата Клієнтом послуг Організатора є повним і беззастережним акцептом оферти, вважається рівносильним укладенню Договору на умовах, викладених в оферті.

Сервісний збір — грошові кошти, що включені у вартість послуги і стягуються з Клієнта при реалізації послуг, як-то: прийняття замовлення, зворотні дзвінки, консультування, допомога у налаштуванні засобів зв'язку, бронювання та оформлення відповідних документів для підтвердження участі, паролів доступу, реєстрація та інше, які нерозривно пов'язані з процедурою надання замовлених послуг. Розмір Сервісного збору становить 10% (двадцять відсотків) від вартості послуги.

зручно спілкуватися телефоном?
ми вам перетелефонуємо!

заповніть форму і ми перетелофонуємо Вам в найближчий час
«Натискаючи кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності»
Ми знаходимося за адресою:

Київ,
вул. Тургенєвська 82, оф. 7

+380(67)449-06-41
+380(99)721-53-94
працюємо з понеділка по п'ятницю
з 9:00 до 18:00
ДОПОМОГА
НАШІ РЕСУРСИ
Made on
Tilda