На сьогоднішній день ця методика є найпопулярнішою і широко використовується фахівцями в Україні та за її межами! Вирішує косметичні та вікові проблеми.
М'язово-структурний хіромасаж ©- техніка глибокого впливу на нервово-м'язовий апарат з метою покращення тургору шкіри та зняття психологічного стресу всього організму.

Хіромасаж відрізняють велику різноманітність прийомів та оригінальні сполучні елементи. Це у свою чергу знімає рамки з майстра, який сам визначає, які прийоми будуть найефективнішими в тому чи іншому випадку.

В хіромасажі переважають прийоми розминання (більше 100), що дає можливість повноцінніше впливати на м'язову, суглобову, судинну та нервову системи.

Дуже тонко впливаючи на різні тканини, складаючи індивідуальні схеми масажу, фахівець може зробити неповторною кожну процедуру, максимально впливати на всі функції організму. Завдяки малюнку масажу, що постійно змінюється, значно підвищується ефект від процедури.

Хіромасаж обличчя - методика догляду за обличчям, шиєю, плечима та зоною декольте. Приводить до приголомшливих ефектів – покращується овал обличчя, шкіра набуває тонусу, дрібні зморшки зникають, відбувається збагачення клітин киснем, виводяться шлаки та токсини, завдяки чому ваш пацієнт буде виглядати молодшим і здоровішим.

Хіромасаж тіла - це масажна техніка, комплексного та глибокого впливу на м'язово-зв'язувальний апарат. Застосуємо при таких проблемах як м'язові контрактури, остеохондрози, артрити та артрози, моделювання фігури та багато іншого. Результати настільки вражаючі, що клієнт навряд чи колись відмовиться від послуг майстра. Адже у ваших руках секрет молодості та здоров'я, і ви вмієте ним користуватися!

Спеціаліст отримує величезну базу алгоритмів для індивідуальних сеансів масажу, самостійного складання масажних схем. Високоефективність прийомів хіромасажу дозволяє вирішувати багатопланові проблеми клієнтів і робити неповторною кожну процедуру, максимально впливаючи на всі функції організму.

Ваші клієнти отримають


 • Безхірургічну підтяжку

 • Підвищення тонусу м'язів та шкіри

 • Формування овалу обличчя

 • Підвищення еластичності шкіри

 • Збагачення шкіри киснем

 • Поліпшення живлення та гідратації шкіри

 • Виведення токсинів

 • Профілактику та лікування куперозу

 • Активізацію процесів регенерації клітин

 • Звільнення від депресії

 • Профілактика атрофії м'язів

 • Терапія при переломах

 • Усунення целюліту

 • Моделювання фігури

 • Усунення змін фігури в період построду

 • Збільшення тургору шкіри

 • При артритах та артрозах

 • Вирівнювання шиї

 • Збільшення повноти губ

 • Зменшення носогубних складок

 • Збереження високого становища вилиць

 • Розгладжування зморшок (ефект ботоксу)

 • Поліпшення симетрії обличчя

 • Профілактика старіння

 • Корекція форми підборіддя та положення брів

 • Зниження ваги та усунення целюліту (техніка сприяє спалюванню жирів)

Етапи навчання

Ви оволодієте всіма навичками для даної масажної техніки, досягнете позитивних результататів у практичній роботі
1-й етап
2 дні (16 годин)

Робота в парах, практична та теоретична підготовка, постановка рук та відпрацювання всіх маніпуляцій та масажних прийомів, складання схем під індивідуальні потреби клієнта, програми догляду


Після проходження першого етапу ви зможете:

- виконувати ефективний масаж 30-90 хв;
- складати індивідуальні схеми під кожного клієнта;
- комбінувати масажні схеми з різними протоколами
косметичних доглядів;
- отримайте повний набір базових теоретичних и практичних
знань та навичок по даному виду масажу.
2-й етап
1-2 місяця

Практична робота (заочно)


Відпрацювання та закріплення на практиці всіх отриманих у ході першого етапу набуття знань та навичок. Учні практикуютьсчя на своїх клієнтах. Часто, за цей час учні вже окупають своє навчання і отримують перший прибуток від нової техніки масажу!
3-й етап

1 день (8 годин)

сертифікація

закріплення пройденого матеріалу, специфічні розминання, складання схем догляду при моделюванні тіла чи обличчя, відповіді на актуальні питання, складання іспиту, отримання сертифіката про закінчення.

-Сертифікація – важливий елемент навчання,

який відрізняє нас від решти шкіл!

-Ми гарантуємо високу якість навчання

-Ви опануєте всі навички для даної масажної техніки,

досягнете позитивних результататів у практичній роботі

Запишіться вже зараз:

Подбайте про Ваше місце в групі заздалегідь!

Запишіться вже зараз:

Подбайте про Ваше місце в групі заздалегідь!

Досягнення унікальних результатів у короткі терміни стабільність,

роблять М'язово-Структурний Хіромасаж© незамінною масажною

технікою догляду за обличчям та тілом.

Про курс

м'язово-структурного

хіромасажу©

Програма навчання побудована таким чином, що вже після першого етапу навчання Ви зможете ефективно надавати послуги клієнтам та заробляти.

Доступно

кожному

Ви досвідчений майстер масажу, чи вирішили змінити своє життя. Ви можете почати з Хіромасажу. Для початку навчання не потрібні спеціальні навички чи освіта. Навчання доступне кожному.

Календар

навчання

Після сертифікації та отримання сертифікату Ви зможете вибудувати зручний для вас графік навчання. Або заглиблюючись у тему роботи з м'язами, або розширюючи свої навички та навчатись роботі з іншими системами організму.

Швидка

окупність

Уже після першого семінару Ви зможете застосовувати отримані навички, вирішувати питання клієнтів, заробляти гроші та репутацію професіонала. І це ми ще не враховували, що кожен учень проходить безліч сеансів масажу за час навчання!

Повний

супровід

Кожен учень може прийти на будь-який день сертифікації (за наявності місця) та підтягнути свої знання. А також отримати консультацію як викладачів, так і інших учнів, використовуючи групи в месенджерах.

Максимум

практики

Практика у навчанні стоїть на першому місці. Тільки на практичні вміння може спиратися теорія. Саме тому кожне заняття - це 90% практики та 10% теорії.

Навчальні

матеріали

Навчання супроводжується навчальними матеріалами та рекомендаціями для самостійного вивчення у проміжках між семінарами. Вебінари та заходи допоможуть Вам підтримувати рівень майстерності!

"Масаж потрібен світу,

тому що зі світу зникло кохання"

Ошо - Бхагван Шрі Раджніш

Учні говорять про методику:

 • Норвегія
  Я практикую хіромасаж протягом кількох років. Клієнти відзначають не тільки косметичний ефект, як розгладжування зморшок та покращення кольору обличчя, а й оздоровлюючий. Я цей масаж називаю безопераційною підтяжкою обличчя!
 • Україна
  У моєму арсеналі 16 методик роботи по обличчю. Мною проведено близько 3 тис. процедур, з яких кожна 4-та - м'язово-структурний хіромасаж. Це базова техніка, яка використовується абсолютно у всіх методиках. Ви отримаєте чудовий результат.
 • Україна
  Настільки дієві, результативні техніки - мене вразили побачені результати хіромасажу тіла та обличчя, і я зрозуміла - "Хочу". І я рада, що я навчилася! Це робить мої послуги ще якіснішими і професійними!

Часто задаваемые вопросы:

 • 1
  Будет ли поддержка студентов между семинарами и после обучения?
  Да, предусмотрены межсеминарские занятия, дистанционная поддержка преподавателем между семинарами путем ответов на вопросы, практические мастер-классы и вебинары с преподавателем. И все это бесплатно!
 • 2
  В чем преимущества обучения в Школе Радионовой?
  Вы гарантированно получаете профессиональные знания и навыки. Благодаря доскональной работе с преподавателем, Вы станете эффективным специалистом и сможеле практиковать уже на следующий день после обучения.
 • 3
  Разрешена ли видеосъемка?
  У Вас будет возможность делать необходимые видеозаписи. Но поверьте нашему опыту: они Вам врядли понадобятся :) Ваше обучение рассчитано таким образом, что Вы получаете навыки которым тут же сможете пользоваться. А для Вашей поддержки, у нас есть YouTube канал и вебинары.
 • 4
  Какие книги почитать, что посмотреть перед и во время обучения?
  Мы даем студентам дополнительные материалы, помогаем освоить азы патанатомии, рекомендуем книги и всячески способствуем чтобы наши ученики стали настоящими профи, и по окончании обучения были в не конкуренции!
 • 5
  Нужно ли иметь медицинское образование или опыт в виде курсов классического массажа?
  С первого дня основания школы мы обучаем людей с "ноля"! Если у Вас есть опыт - он Вам поможет. Если его нет, но есть желание стать профи мастером массажа - мы научим Вас!
 • 6
  Я научусь одному массажу за один семинар?
  За один семинар Вы получите в руки целую методику - множество приемов и манипуляций, из которых сможете составлять множество (более 30) схем массажа (массажей) под конкретный запрос клиента.
За час навчання Ви самі отримуєте безліч сеансів масажу, і вже першого дня бачите дієвість методики на собі!
Ми знаходимося за адресою:

Київ,
вул. Тургенєвська 82, оф. 7

+380(67)449-06-41
+380(99)721-53-94
працюємо з понеділка по п'ятницю
з 9:00 до 18:00
Программы и методики Школы массажа сертифицированы, запатентованы и защищены Законом Украины об авторских правах ©
Справка:

Принципы выполнения и методика преподавания данной техники прошли аппробацию в органах здравоохранения;

Обучение Мышечно-структурный Хиромассажу©, Венозному дренажу©, Тиссулярному дренажу©, Психосоматоэмоциональному массажу© и другим техникам в Украине проводится исключительно в "Международной школе массажа Евгении Радионовой".

Принцип обучения - многоступенчатый, каждый ученик, в зависимости от потребностей и самомотивации, может пройти или один базовый курс или все ступени методики.
ДОПОМОГА
НАШІ РЕСУРСИ
Made on
Tilda