Команда викладачів
The smartest people work every day to provide the best service and make our clients happy
  • Радіонова Евгенія
    Засновниця і викладач школи
    засновник школи, співавтор методик
  • Радіонов Василь
    викладач школи
    навчався в Таіланді і Києві
" Школа Радіонової "
школа №1 у Східній Европі з 1999 року
  • 10 методик по обличчю
    10 методик по тілу
    Методики скомпановані таким чином, щоб учні могли підвищувати свій рівень майстерності крок за кроком. Кожна наступна методика доповнює попередні і дозволяє майстру вирішувати складніші питання і демонструвати кращі результати!
  • методики випробувані часом

Протягом більш ніж 20 років техніки нашої школи залишаються затребованими в Україні і за її межами. Все завдяки тому що всі ці 20 років техніки розвиваються, полішуються, еволюціонують щоб залишатися актуальними і ставати більш дієвими!
  • унікальна система викладання
    Викладання містить в собі максимум практики і мінімум теорії! все що можна було дати онлайн чи в матеріалах до навчання - ми дали. все для того щоб студенти могли сконцентруватися на відпрацюванні нових навичок!
  • більше 20 років досвіду викладання
    система викладання також є нашою гордістю. За весь час роботи школи нашими студентами стали майже 10000 студентів. Більшість з них пройшли навчання 3-м та більше технікам масажу. А більше 2000 студентів отримали Базовий диплом школи.

Базовий курс
обличчя

Базовий курс включає 6 технік які вивчаються послідовно, крок за кроком піднімаючи професійеість майстра. Це дає можливість досконало вивчати кожну техніку, відпрацьовуючи її і набуваючи майстерність.
Базовый курс - це 200+ годин практичного навчання.
Мышечно-структурный хиромассаж©
Венозный дренаж©
Лимфатический дренаж
Тиссулярный дренаж©
Нейроседативная техника©
Психосоматоэмоциональная техника©

Вищій курс
обличчя

поглиблене вивчення базових технік, які дають можливість майстру перейти у статус
WORLD ТОР MASTERS

Миофасциальный массаж©
Трансверсальный массаж©

Етапи навчання

Модель навчання можна змінити спираючись на особливості ринку і запиту аудиторії
модель інтенсивного навчання за 5 днів
(одна методика):
4 дні - інтенсивного навчання з відпрацюванням прийомів
Робота в парах, практична та теоретична підготовка, постановка рук та відпрацювання всіх маніпуляцій та масажних прийомів, складання схем під індивідуальні потреби клієнта, програми догляду
1 день - сертифікація
закріплення пройденого матеріалу, специфічні розминання, складання схем догляду при моделюванні тіла чи обличчя, відповіді на актуальні питання, складання іспиту, отримання сертифіката про закінчення.

Відгуки про нас